Szkolenie z Regulaminu Studiów

Drodzy Studenci 1. roku studiów AMW,

na platformie edukacyjnej uczelni eduPortal, zostały umieszczone szkolenia połączone z egzaminem w formie testu, dotyczące znajomości Regulaminu studiów Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte.

1.Szkolenie z zakresu znajomości Regulaminu studiów Akademii Marynarki Wojennej (dla studentów cywilnych).

2.Szkolenie z zakresu znajomości Regulaminu studiów Akademii Marynarki Wojennej, przeznaczone dla studentów – kandydatów na żołnierzy zawodowych.

Regulamin studiów, jest dokumentem regulującym zasady studiowania w uczelni, określono w nim również prawa i obowiązki studenta. Znajomość dokumentu ułatwia studiowanie a jego nieznajomość szkodzi przede wszystkim studentowi.

Dlaczego dwa rodzaje szkoleń z podziałem na studentów cywilnych oraz kandydatów dla żołnierzy zawodowych?

W uczelni obowiązuje oczywiście jeden regulamin studiów. Jednak w części zapisy dotyczące realizacji studiów przez kandydatów na żołnierzy zawodowych różnią się od tych, które dotyczą studentów cywilnych.

Szkolenie składa się z trzech elementów. W pierwszym znajdziecie treść dokumentu, drugi to link do treści regulaminu, który znajduje się na stronie internetowej uczelni. Trzecim elementem jest wspomniany test.

Zachęcam do udziału w szkoleniu. Jeżeli mówimy o obowiązkach studenta, to z pewnością jednym z podstawowych jest znajomość Regulaminu studiów. Wiadomość o dostępności szkolenia powinniście otrzymać na skrzynki e-mailowe.

Dla pierwszych 10 studentów w obu grupach, którzy wypełnią test w terminie do 31 października br. i osiągną próg zaliczeniowy otrzymają specjalny upominek  od prorektora ds. kształcenia i studenckich.