Program preakceleracyjny Techseed 2023

Studenci,
zachęcamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji programu preakceleracyjnego Techseed 2023, realizowanego przez Gdańską Fundacją Przedsiębiorczości i finansowanego ze środków Miasta Gdańsk.

 

Projekt skierowany jest do studentów, startupów i młodych przedsiębiorców z Gdańska, którzy chcieliby zaprezentować innowacyjny pomysł na wyzwania, które zostały wypracowane i zdefiniowane przez ekspertów i praktyków związanych z lokalną branżą morską:
1) wykorzystanie nowych technologii w branży morskiej,
2) multifunkcjonalne rozwiązania,

3) wydłużenie życia rozwiązań wykorzystywanych w branży morskiej,

4) oczyszczanie zanieczyszczeń,

5) inne morskie, które nie wpisują się w powyższe wyzwania, a dotyczą rozwiązań dla branży morskiej.

 

Najlepszy Zespół otrzymuje nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych.

 

Udział w programie preakceleracyjnym jakim jest Techseed 2023 pozwala na zbudowanie strategii rozwoju projektu oraz wprowadzenie produktu lub usługi na rynek.

Uczestnicy projektu mogą liczyć na opiekę mentorską doświadczonych ekspertów, przedsiębiorców i praktyków. Cykl warsztatów oraz indywidualne konsultacje z ekspertami branżowymi i biznesowymi pozwalają na poszerzenie wiedzy, dopracowanie biznesowych pomysłów. Techseed 2023 potrwa 5 miesięcy i zostanie zakończony galą finałową (Demo Day), podczas której  Zespoły biorące udział w programie zaprezentują swoje pomysły między innymi przed gronem inwestorów, potencjalnych klientów i partnerów.

Program Techseed od 4 lat skutecznie łączy świat start-upów z inwestorami, którzy dzięki temu zyskują świeżość i innowacje. Młodzi przedsiębiorcy z kolei mogą liczyć na wsparcie merytoryczne, praktyczne i nierzadko finansowe doświadczonych graczy.

 

Rozpoczęliśmy już rekrutację, a formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie www.techseed.inkubatorstarter.pl

Udział w programie jest bezpłatny. Na zgłoszenia czekamy do 2 kwietnia 2023.

na zdjęciu widoczne jest logo Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni

uczelnia liderów 2021

Skip to content