ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ NAUKOWĄ

Wydział Dowodzenia i Operacji Morskich Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni i Międzynarodowy Ośrodek Szkolenia i Badań nad Dziedzictwem Kultury w Zagrożeniu we Wrocławiu zapraszają na Konferencję naukową pt. OCHRONA DÓBR KULTURY W SYTUACJACH KRYZYSOWYCH I KONFLIKTACH ZBROJNYCH, która odbędzie się 10 czerwca 2022 r. w Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni.

Przedsięwzięcie będzie składało się z trzech części: wystąpienia zaproszonych gości, referaty konferencyjne (wybrane przez Organizatorów) i moderowana dyskusja panelowa poświęcona polskiej liście dóbr kultury uznanych za obiekty wyłączone z możliwości ataku (tzw. no-strike list).

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Formularz zgłoszeniowy

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd6i9pHGU9TEGJNoRDPF48qbWM8bIebQ2_1k7re8iIYUTRneQ/viewform?usp=sf_link

Terminy: zgłoszenie udziału z referatem konferencyjnym (do 5 kwietnia 2022 r.), zgłoszenie biernego udziału (do 15 maja 2022 r.).

Tylko wybrane tematy zostaną zaprezentowane podczas konferencji. Wszystkich zapraszamy do zgłaszania udziału w publikacji pokonferencyjnej.

Szczegóły w załączniku. (pobierz)

Wstępny program konferencji (pobierz)

Wszelkie pytania proszę kierować do Przewodniczącej Komitetu Organizacyjnego Konferencji: dr hab. Marty Szuniewicz-Stępień, prof. AMW
e-mail: m.szuniewicz@amw.gdynia.pl lub martaszuniewicz@wp.pl  kom. 694 800 849

Zapraszamy Państwa do udziału w konferencji!!!

Skip to content